Pārdomas par daili

Jāatzīstas, ka tā arī man nav dota tā laime izprast Diane Pernet (A Shaded view on fashion) fenomenu. Jūsmu par un ap šo dāmu. Gribēju teikt, ekscentrisko- bet ekscentriska viņa skaitījās pirmajā nedēļā, kad šo tēlu sāka nēsāt, tagad…

Diane PernetJāatzīst gan, ka neesmu no tiem, kas ir ilgstoši sekojis līdzi šīs dāmas darbībai, cenšos šo ‘kļūdu’ labot sekojot tagad. Un iespaidi tagad- sliktas kvalitātes fotogrāfijas blogā, īsi teiktumi, kas tā arī īsti neko nepaskaidro un neizsaka. Pašas dāmas stils kā jau kārtīgai Frankenšteina līgavai pienākas- melns un plīvurs. Iespējams, viņas spriedumus augstu nevērtēju tikai tāpēc, ka viņas vizuālais tēls ir pārāk nemainīgs. Neuzskatu, ka būtu jāskrien līdzi modes tendencēm, tomēr viņa ir pārāk vienāda no gada uz gadu.

Līdzīgi ir ar Annu Wintour (amerikāņu Vogue redaktore), kuras matu sakārtojums ir tik ikonisks, stila izjūta tik klasiska. Ekh.

anna_wintour-300x290

Toties, ai kā jūsmoju par stilisti Catherine Baba. Pirmkārt, apbur viņas dullums un humora izjūta apģērba izvēlē. Visneiedomājamākie salikumi,20- 30 gadu elegance kokteilī, Holivudas kino piemītošais glamūrs un neizsmeļama sievišķība.

ccaterine_2009_0054

Kā jau minēju, viņa ir stiliste un runājot par sevi, attiecina apzīmējumu “viņa” nevis “es”, un viss ir “gorgeous” un “major un official“. Vienmēr smēķē Yves Saint Laurent cigaretes un ballītēs dejo basām pēdām (kaut ikdienā nenēsā apavus bez papēžiem).

bildes tālāk—>

catherine-baba-21

catherine-baba-2catherineUn kas gan vēl mani jūsmina? Sjūzija no http://stylebubble.typepad.com/style_bubble/. Arī blogere, arī ar lielisku stila izjūtu (lai arī ne man atbilstošu), un kas vēl būtiskāk- viņas blogs ir informatīvs (ziņo par jaunākajām dizaineru izpārdošanām, par jauniem māksliniekiem utt), tāpat fotogrāfē savu ikdienas tēlu. Bauda acīm un garam.

susie-fashion-week1Un vēl, protams Tavi no http://tavi-thenewgirlintown.blogspot.com/.

Blin, man vēl tik daudz ko rādīt un stāstīt, bet diemžēl es jau kavēju tikšanos. Johaidī. Jums Tavi nāksies pašiem/- ām ievērtēt. Un par pārējo tad jau kaut kads pēcāk.

Viens komentārs

Inuks  on December 4th, 2009

Vidējā bildē, traki jaukas kurpītes izskatās!

[Reply]

Atstāt komentāru