Foto Moto Loto

Man ir vārdos neizsakāms prieks un lepnums veikt šo ierakstu. Pirmām kārtām, jo ieraksts būs par vienu no anii.lv saimniecēm (tieši foto lauciņā). Otrām kārtām, jo šai dāmai piemīt apskaužams darba spars, entuziasms un azarts. Un šis komplektiņš nebūtu nekas, ja klāt tam nestāvētu arī talants.

Pati Aiga. Foto: Liene Pētersone

Un tātad, nezinātājiem- mūsu (mīļotā) fotogrāfe Aiga Rēdmane ne vien priecē bloga lasītājus ar pasākumu revjuuu, bet arī nopietni nodarbojas ar mūsu (arī mīļoto) modes mākslinieku kolekciju iemūžināšanu stila bildēs:  Arvilam Lindem ” Prima Luce”, Lienei Dejus, Sniegbaltītei un arī man  un Dfabam utjpr., par daudziem gan vēl skaļi pat runāt nevaram, tas.. intrigai. Un vēl tam visam pa vidu- līgavas un līgavaiņi savos svētkos.

http://aigaredmane.blogspot.com/

UUUNNN FINALLY Aiga publiskai apskatei ir radījusi savu blogu, kurā būs atrodami fotosesiju aizkadri un plašāks fotosesiju materiāls . Aizkadri, kas parasti mūsu acis nekad tā arī nesasniedz. Un tas viss kā priekšvēstnesis mājas lapai, kas pagaidām gan vēl ir tapšanas stadijā un par to vēlāk.

6 komentāri

Liene  on November 25th, 2010

Lielisks ieraksts, par Lielisku Mākslinieci!!!

[Reply]

anii Reply:

@Liene, Un viss ar lielajiem burtiem!
Tik tagad gaidam mājas lapu 🙂

[Reply]

Vika  on November 25th, 2010

Superīgas ziņas! Man ir prieks par šo talantīgo fotogrāfi un jauku cilvēku!

[Reply]

Tweets that mention Foto Moto Loto -- Topsy.com  on November 25th, 2010

[…] This post was mentioned on Twitter by Anita Sedlina, Anita Sedlina. Anita Sedlina said: BLOG-> Jauns blogs, jauna pasaku valstība no Aigas Rēdmanes–>http://www.anii.lv/2010/11/25/foto-moto-loto/ […]

Rita  on November 26th, 2010

Brīnišķīgi talantīga, turklāt ar Aigu ir ļoti viegli strādāt 🙂

[Reply]

Liene D.  on November 27th, 2010

Aiga ir burvīga! Viņa ar savu enerģiju iedvesmo un spēj radīt brīnumus! Viennozīmīgi esmu viņas fanu pulkā, jo viņa ir prasīga galvenokārt pret sevi un tas atspoguļojas kvalitatīvā, baudāmā, izjustā gala rezultātā! Veiksmes!!

[Reply]

Atstāt komentāru