Intrigas rezumē – skaistums samta vākos!

Te nu viņš ir – Agneses Kleinas intrigas atrisinājums – plānotājs 2012. gadam. Un ne jau parasts plānotājs-  samta vāki, rozā grāmatzīme, 12 iedvesmojošas intervijas ar radošiem ļaudīm (modes dizainerēm Baibu Ripu, Katju Šehurinu, Aļonu Bausku; blogerēm Santu Bindemani un me me me, arhitekti- ZoFa apavu dizaineri Elīnu Dobeli uc.), dažāda biezuma lapas saviem radošajiem izpaudumiem un vispār daudz daudz brīvas vietas,DIY lapas un pastkartes draugiem, un noslēdzoši- konverts dārgumu glabāšanai!

Kā visu vakaru gaudoju- šim samta plānotājam nu vairs tik nepieciešama samta somiņa kurā to ievietot. Nevar taču tā skaistumu burzīt kopā ar somas saturu. Lai vai kā, manuprāt, ļoti pārdomāts dizains (konsekvents) un praktisks pielietojums. Priecē tas, ka ir pārskatāma visa nedēļa, lai nav pārsteigumu un vieta turpat blakus piezīmēm. Neesmu taču viena vienīgā, kurai par plānotāju kalpo kalendārs, miljons skrejlapas un sārts blociņš būtiskākajiem datiem. Un tas viss rada bardaku dzīves kārtībā. Tagad gaidu 2012.to jo ir skaidrs, ka tas tagad būs saplānots un pārplānots:)

Atvērums ar anii lidojumā, izejot no Taste Latvia (viens no plānotāja atbalstītājiem) piemērīšanās kabīnes. Cerot nest jums veiksmi aprīļa mēnesī. Īstenībā, manā vismīļākajā mēnesī, kurā mostas gan daba, gan es pati. Foto: Ingus Bajārs

Rezumē: paldies tev mīļā, ka esi un proti pielietot savu gaumi un vārdu skaistiem mērķiem! Apbrīnoju šīs dāmītes enerģiju un darbu kapacitāti! Pa pilei no tā vajag iedozēt arī mums! Un tālāk- foto reportāža no notikuma vietas LukaBuka grāmatnīcā iekš konceptveikala Riija.

 

 

Galvenā nākamā gada plānotāja un pasākuma vaininiece, kolēģe Agnese uzrunas laikā!

Kāzu viesi ievērojuši arī dresskodu- saskaņoties ar plānotāja vāku

Kāzu viesi no SockBox brigādes!

Viens no jautājumiem intervijā- kā mēs iepazināmies!? Lūk, kad mēs iepazināmies Agnesei arī galvā bija šī pati rota.

ar autogrāfiem

un uzlīmēm pēc izvēles

 

jau lasu

Aļona (QooQoo) atgādina, ka laiks ir nauda 🙂

Samtainais plānotājs par 12Ls iegādājams Lukabukā, Pērlē, Taste Latvia, Martas1, Galerijā Istaba, Bonērā un Xmas Pop- up shop!

Visi foto: Aiga Rēdmane

15 komentāri

Alyona Bauska QQ  on November 22nd, 2011

tā nu tas ir 🙂

[Reply]

Iveta  on November 22nd, 2011

Tagad redzot plānotāju, lai arī zinu, ka maniem dienas memuāriem par maz ailītes vienai diena:D, tik un tā, vēlētos to savā grāmatu plauktā:))

[Reply]

anii Reply:

@Iveta, blakus lapā (kas ir tukša) ir iespējams paplašināt memuārus. Katrā ziņā, tas ir LV fešonistas obligātais pirkums, ha hāāā

[Reply]

Iveta Reply:

@anii, kas nu es par Fashionistu, hihihi:D
Bet ļoti gribētos….man dikti patīk:)

[Reply]

Līva  on November 22nd, 2011

Nevarēju nepateikt, ka tev mugurā ir viskolosālākais džemperis pasaulē!

[Reply]

anii Reply:

@Līva, ooo, paldies, es arī iemīlējusies tajā un tik silts!! tas ir lietuviešu zīmols le.muse

[Reply]

Iveta Reply:

@anii, es domāju Tavs meistardarbs:) es ar to nopētīju un domāju, cik silti tajā noteikti:)

[Reply]

anii Reply:

@Iveta, es slinka palikusi. paskatos cik visi talantīgi un rokas nolaižas gar sāniem un maks atveras!

Iveta Reply:

@Iveta, nu par talantu Tev nav šaubu – “ņe butj skromņica”;) bet jauki ir sevi palutināt:)

ginta_b  on November 22nd, 2011

ha haa patika tavs koments par maka atveershanu super… par agneses planotaju – pareizi saki ka katrai latviesu fesionistai vajag taadu…tik zheel ka tas tomeer bija tureets taadaa lielaa nosleepumaa un ir jau viens iegaadaats un tomeer domaaju ja man buutu iespeeja nopirktu ja ne kaa plaanotaaju tad kaa manu fashion dienasgraamatu a ha haaaa tik tagad izdomaat kaa dabuut…it kaa raxtija agnese ka busot interneta, diez vai uz uk sutis…hmmmmmm manshkjiet 1000 exemplari ir krietni par maz… bet ljoti priecaajos par juusu tik supeiigajiem pasakumiem…well done

[Reply]

anii Reply:

@ginta_b, varam taču sarunāt, ka es tev atsūtu! dooh

[Reply]

ginta_b Reply:

@anii, wow tas butu super nezinu tikko uzraxtiju agnesei fbukaa bet vina noteikti nenormali aiznemta- ne nu tu jau ar noteikti…varbut varam tiesham ko sarunat…. varu tev epastu nosutit????

[Reply]

anii Reply:

@ginta_b, protams, gaidu! anii@anii.lv

Ieva  on November 25th, 2011

Tiešām skaists!

[Reply]

livcix  on July 31st, 2012

tieši tāds man arī pateicoties šim brīnišķīgajam plānotājam es arī tevi atradu….

[Reply]

Atstāt komentāru