RFW: Divas sievišķīgākās modes nedēļas kolekcijas- Katyakatya Shehurina & SockBox

 

Vakartērpu un kāzu kleitu meistare Katja Šehurina turpina droši brist pa sevis izvēlēto taciņu un šogad jau atrādot tikai un vienīgi tērpus vakaram. Mežģīņu kārtas, tills, ziedu vītnes, koķetas apkaklītes komplektā ar skaisti vecinātiem krāsu toņiem- katras romantiskas meitenes sapnis. Vērojams atskats arī uz iepriekšējām kolekcijām- tilla vintage tēliem, pāris mežģīņu karaleinēm. Prieks, ka kolekcijas īsās kleitas tomēr ir vēl valkājamas arī ikdienā, ja sakombinē ar ko nedaudz praktiskāku. Lai gan, vai maz liriskām būtnēm kas praktiskāks ir nepieciešams?

Aiiiiziet foto pasaka un turpinājumā (kā minēja Agnese)- meitenes kas parūpējušās tieši par kāzu nakti!

 

 

Re, cik harmoniski un plānveidīgi viss dzīvē notiek- savulaik SockBox pirmo reizi RFW piedalījās ar zeķo kolekciju Katjai, tad jau pagājušajā gadā prezentēja melnbaltā kino garā ieturētus bodijus un nu- apakšveļa un vēl halātiņi. 1- 2- 3 un  tā ir modes nedēļas jutekliskākā un zāles skaļāk piebļautā modes kolekcija. Mans prieks ir ārkārtīgi liels, jo atminos tolaik vēl mini veikaliņu (turpat kur tagad), kur skatlogā gozējās svītrainas pirkstiņzeķes un soli pa solim- re kur tiekamies tagad!

Un bilžu daudz. Ak, saprotiet jel, nevarēju taču izvēlēties!

SockBox video

Visi foto: Protams, Aiga Rēdmane

4 komentāri

Māra  on March 28th, 2012

Pasaka! Es tā lepojos ar SockBox!! Nav neviens modelis, ko negribētos sev. Pieķēru, ka visas bildes apskatīju ar pavērtu muti. Iespaidīgi, maigi, žilbinoši, jutekliski (:
Wow, wow un vēlreiz WOW!!

[Reply]

ginta_b  on March 28th, 2012

jau ar meitenēm pārrunāju, ka katya ir izdevies kkas tāds, ko noteikti izmantošu savā garderobē – krāsainais zem caurspīdīgā – ļoti patika, īpaši sarkanais, kas dod šīs krāsas enerģiju, bet zem mežģīnēm vairs nav tIK sarkans…
par soxbox – skaisti laikam jau, bet šis ir gadījums, kad man tieši personiski nav interese par skaisto lietu iegādi, jo veļa nu nekādi neuzrunā…bet prieks par visām pārējām/pārējiem, kurien sagādāts patiesi skaists vakars…

[Reply]

Madara  on March 28th, 2012

Patiešām burvīga pirmā fotogrāfija! Nu meitenes kā tādas cukurotas kūciņas rindā iet!
Skaisti!

[Reply]

Vilma  on March 29th, 2012

Visskaļākie ‘bravo!’ izsaucieni noteikti pienākas SockBox! Liels prieks un lepnums skatīties kā SockBox aug; katra viņu kolekcija ir pilnīgi oriģināla, jutekliska un skaista.

Par skaistumu, par sievietēm! 🙂

[Reply]

Atstāt komentāru