RFW: Dramatiski tumšākais un tik pat spilgtākais

Un sākšu es ar tumšāko! Lai kā es censtos izvairīties no sava tradicionāli melnā un pelēkā, pēc Agneses Narņickas One Wolf prezentācijas- visi centieni lidojiet miskastē! Japāniskā kārtainībā ar dažādu faktūru un tekstūru mikšļiem, unisex un kā gan var teikt, ka melnais ir garlaicīgs!? Re- mirdzošs, re- samtains, re- ar zilganu nokrāsu. Un tam visam klāt dramatisks meikaps. Vairāk kā ‘ izcili’  man beidzot nav ko teikt. Džinsi tiem tur citiem, un fantastiski neregulārie svārki mums. Atvadas visiem prātīgajiem finansu plāniem, Agnese saka, ka no 6dienas šis viss būs pieejams jau Paviljonā!

 

Pārliecinoši no abām pusēm

 

Atzīšos, tā kā tas ko rakstu te ir arī tēma par ko rakstu Pastaigā un citur, it bieži liek prātam skriet līkumos un nesaprast- es jau to teicu vai nē? Un ja jā- tad kur? Un  galu galā sāku arī sevi citēt. Dubultoties taču negribas. Ko darīt un kā būt?

Pēc šīs atkāpes- košākie, spilgtākie RFW dalībnieki – kubieša Huana Karo un itāļa Fabio Sasso zīmola Leitmotiv skate. Kā jau karstastinīgajiem, kolekcija krāsās spilgta un drosmīga. Apdrukās ij ziedi, ij mājdzīvnieki, ij arhitektūras detaļas. Un tad ņemam un sajaucam šīs tēmas kopā ! Pilnīgs krāsu trakums un ņirboņa. P.s. duets pats ir vizuāli ne mazāk krāšņāks un ja kādam vīriešcilvēkam arī prasās košuma- duets rada kolekcijas arī vīriešiem.

Kolorītais duets

Un kolorītā dueta zeķu izvēle. Tas augstais papēdis ir kaimiņa.

Bēgošās līgavas

Un visi foto: Aiga Rēdmane

Atstāt komentāru