RFW: Paviljons klubā

Elīza Ceske- Utopia

Šis ieraksts, diemžēl, jāsāk ar negatīvo pusi. Bams. Ne par kolekcijām, lai arī haltūras tomēr ir gana labi redzamas, bet tieši par skates norises vietu-klubu G4. Saprotu kādēļ gribējās ko citu, jo – jā, Paviljons ir citādāks, tomēr- ekhh, praktiskie apsvērumi spēj aizēnot estētisko. Un, lai kā gribētos savu unikālo auru, skatītājam nācās izturēt pārāk lielus pārbaudījumus un vairākkārt sev jautāt- vai tiešām tas būs tā vērts? Un runa nav par lampu acī (kas arī bija) vai neērtajiem krēsliem. Ļoti liela daļa aicināto viesu BURTISKI netika ielaisti klubā, jo- ielūgti vairāk kā iespējams uzņemt (lai arī modeļi gāja pa 3 stāviem), iekšā tikušajiem nācās pārciest neizturamu (nepārspīlējot) karstumu- ar aizvērtiem logiem, kas vēl pumpu plēvēs ievīstīti, un fotogrāfu vietas neapskaužamas. Rezultātā- mēdijos šīs skates parādās daudz mazāk kā citiem RFW dalībniekiem (atkārtoju- nelietojamas fotogrāfijas vai neielaisti viesi, vai kā daudzi- karstumā pameta viesmīlīgās telpas), bet vai tas nav viens no būtiskākajiem apsvērumiem kāpēc vispār jāpiedalās tik publiskā pasākumā?

Labi, es izturēju, sagaidīju un pēc pārtraukuma par atvērtajiem logiem priecājos.

Elīza Ceske- Utopia

Iepriekšējās 2 fotogrāfijas ir no Elīzas Ceskes kolekcijas, par kuras stilu esmu jūsmojusi vienmēr un cik maciņš ir ļāvis- esmu arī iegādājusies. Šoreiz tā ir ar nosaukumu Utopia, kurā dizainere meklējot ideālo pasauli, un varbūt tērpu kurā to apmeklēt. Lai arī pieteikumā runāts par agresivitāti, manā prātiņā tā salikās ļoti gaiša kolekcija, kurā Elīza ir spēlējusies ar dažādām faktūrām.

Elīza Ceske- Utopia. Šis tērps atsauc atmiņā kādas citas kolēģes neseno pelēkās krāsās ieturēto ' rētaino' kolekciju. Bet anyway, man patīk!

Vita Radziņa un Laura Selecka- Bone Flowers

Vita Radziņa un Laura Selecka cītīgi turpina Vitas absolvēšanas kolekcijas tēmu par kauliem un to eksponēšanu. Ne tikai nosaukumā, bet arī tērpu aizdares kā mazītiņi kauli, un rozā. Tāpat arī kailās muguras un kuplās kleitu astes, kas manā galvā ir tipiska Vita :)Untomēr un tomēr- šoreiz daudz tumšāka un atkailināta ir šī ideālā sieviete!

Vita Radziņa un Laura Selecka- Bone Flowers

Vita Radziņa un Laura Selecka- Bone Flowers

Vita Radziņa un Laura Selecka- Bone Flowers

Artis Štamgūts- DNS

Arta Štamgūta DNS šoriez ir visai atkailināti vīrieši ar mirdzošām apakšbiksēm (vai tomēr tā nav veļa?) un spilgtu uzvalku, parādot, ka tas nav viss ko varam no viņa sagaidīt. Manuprāt, kolekcija meitenēm 🙂 Piedod, ja bija saģērbti vīrieši, mēs tos gluži vienkārši neredzējām.

Artis Štamgūts- DNS

Artis Štamgūts- DNS

Indra Salceviča- In High Gear

Indra Salceviča- In High Gear lūk kārtīgi veči- mačo. Zelta rokas, glīta seja un spēcīgs augums. Indra noteikti zin kas patīk meitenēm. Un kā jau Gāzi grīdā- auto remontētāju bikškostīmi. Tomēr, tik glītos- grēks slēpties zem auto.

Indra Salceviča- In High Gear

Indra Salceviča- In High Gear

Dace Krieviņa- Bahmane - BeCarousell

Dace Krieviņa- Bahmane nākamo rudeni redz īpaši maigu un sievišķīgu, tomēr lai nebirst cukurs- uz kakla pa spēcīgai rotai.

Dace Krieviņa- Bahmane - BeCarousell

Dace Krieviņa- Bahmane - BeCarousell

Agnese Narņicka- Sleepyhead

Ieraksta nobeigumā, RFW nobeigumā un mana šī vakara nobeigums (pareizs laiks 2.07 naktī)- miedziņš nāk Agneses Narņickas izpildījumā. Atrādījusi tumšāku One Wolf un nu- kas pilnībā pretējs ar spilveniem uz muguras.

Te, nobeigumā smaidīja it visa zāle un piemirsa pasākuma sākuma neveiksmes. Kā tu nepriecāsies par dzīves vienu no  baudpilnākajiem procesiem, un ja vēl tas ir praktisks un tik vizuāls. Būtībā, omulīgi un neveikli jauki tēli fantastiski spožā izpildījumā un komfortabli brīvā apģērbā. Tas viss- ar prieku un smiekliem. Tā kā dzīvē tam visam būs būt!

Agnese Narņicka- Sleepyhead

Agnese Narņicka- Sleepyhead

Agnese Narņicka- Sleepyhead

Agnese Narņicka- Sleepyhead

Visi foto: Aiga Rēdmane

 

Viens komentārs

ilzesh  on March 29th, 2012

Paldies par reportāžām:) Kas īstenībā nosaka to vīļu ,apstrādes utt kvalitāti, vai ir arī dizaineri ,kas paši savām rokām visu kolekciju uzšuj, vai tomēr visiem ir savas šuvējas/drēbnieks/uzņēmumi,kas šuj? Reiz redzēju vienas laikam jaunās/topošās dizaineres tērpus(vārdu tiešām nezinu),kura piedalījās ,šķiet Peronā,un tērpi bija sašūti,nu jāsaka-diezgan bēdīgi,radās iespaids,ka viena pati,nabadzīte visu sašuvusi,pie tam lielā steigā.

[Reply]

Atstāt komentāru