Zili mati un uzšūt nepaspēts apģērbs

Līga Banga

Ar prātam neaptveramu vētru ārpus ūdens glāzes iesākās ne mazāk vētrainais un jau ceturtais Riga Fashiom Mood festivāls. Vētrā sildīja mūs ugunskurs tačkā, šņabis ar olīvēm un marinētiem gurķiem no iekšpuses un mode sirdī. Tik poētiski un vienlaikus burtiski. Tas viss mūs, apsēstos, patiesi sagaidīja RFM pirmajā dienā. Par organizatorisko pusi nevaru teikt ne vienu sliktu vārdu, jo- bij. Tabakas fabrika ir brīnišķīga vietas izvēle, atmosfēra omulīga, cilvēki smaidīgi un skates kā 1 2 3 bez ierasti garās nīkšanas. Ko tur vairs daudz, tikai viens mīnusiņš ir fotogrāfu vietas, par ko ir vērts piedomāt nākotnē. Pārējais ir wonderbra.

Līga Banga

Līga Banga

Līga Banga mani ik reizi pārsteidz, jo patiesībā es nespēju saprast kas un kāds ir viņas stils. Reiz tie ir a’ la Gotjē skulturētie tērpi, kas stāv atstatus no ķermeņa, pagājušajā sezonā plūstoši batikotie un drapētie tērpi ar paraupjām lentām (a’ la liktenīgā sievišķība), tagad- šī esot modernā mājsaimniece. Neskatoties pēc konteksta, neiespējami vērtēt. Lai vai kā- spilgtas krāsas un mīla eksperimentēt ar apģērba konstrukciju (LMA modinieku kopīgā iezīme) ir šīs modernās mājsaimnieces garā. Ieskaties, blūžu, svārku un mēteļu detaļās!

Līga Banga

Līga Banga

Līga Banga

Līga Banga

Līga Banga

Arvils Linde

Savukārt, pilnībā pretējs gadījums ir Arvils Linde, kurš pārsteidzoši prātīgi un plānveidīgi virzās pa (iespējams) savā prātā izspēlēto taku. Ar katru kolekciju aizvien tālāk un tālāk attīstot savu rokrakstu, pilnveidojot bijušo ar nākamo. Arī te, kā iepriekšējā Wolf Man kolekcijā, vīrietim uztērpti svārki, kas patiesībā ir bikses. Pagājušajā sezonā- aizlokāmas bikses, šajā- bikses ar ‘ priekšautiņu’ . Pārējais tāpat- klasika ar pamainītām proporcijām un asprātīgu pieeju.

Arvils Linde

Arvils Linde

Arvils Linde

Arvils Linde

Arvils Linde

Arvils Linde. Un nav jau arī nemaz melots 🙂

 Visi foto: Aiga Rēdmane

Viens komentārs

Syed  on December 19th, 2015

Edy | (00:25) Willius Mondo dit :Cher compatriote, votre roesmnneanit n’est pas tout e0 fait faux dans la mesure ou l’opposition et le pouvoir ne devraient pas donner ce spectacle d’apparence guerrie8re qui nous de9solent tous. Dans un pays comme le Congo ou l’on compte plus de 40 millions d’habitants, je crois que tout le monde ne peut pas avoir les meames opinions et s’aligner derrie8re un seul l’homme comme des be9tails. En ce me concerne, tous ces leaders qui pre9tendent diriger le Congo ont tout de meame le devoir de pre9senter leurs candidatures aux e9lections pre9sidentielles. Cela ne peut que contribuer e0 ame9liorer la conscience politique des congolaises et congolais en matie8re de de9bats politiques e0 l’avenir. Il est vrai e0 mon sens qu’e0 ce jours dans notre pays, les programmes des candidats e0 ces e9lections ne sont pas de9battu contradictoirement par les diffe9rents pre9tendants et ce bien triste. Car, cet en effet avec les sujets de fond qui concernent directement la vie des congolais et de l’avenir du Congo que l’on attend de9battre ces hommes politiques congolais et non par les invectives qui ne font que les classer dans le rang personnes inconscientes et nous dans le lot e9galement. Ceux qui croient aujourd’hui eatre en mesure d’orienter le destine9 d’un peuple doivent de9gager dans leurs aptitudes la volonte9, la se9re9nite9, compe9tence, l’amour de la patrie et bien entendu une tre8s haute conscience politique. Que vive la Congo et l’opposition dans son ensemble e0 jamais.

[Reply]

Atstāt komentāru