UUUUnn uzvarētājs iiiirrr!!

Tā kā nav pareizo un nepareizo atbilžu, ir tikai interesantas versijas izmantoju random.org lai noteiktu balvas ieguvēju!

Tā ir Sigita, kurai ļoti patīk Tvigija un Rīgas mode 1980. gados! ” Modes ikona no 20 gadsimta 60. un 70 gadiem man ļoti patīk Tvigija ar savu bērnišķīgumu,maigajām krāsām un lielajām acīm, neskatoties uz to, ka slavināja sievietes kalsnumu daudz citas lietas, kas nāca saistībā ar šo sievietes tēlu! Tvigija kā ikona ir arī šodien, kā mākslas darbs uz kuru modes industrija, un citi uzņēmēji ražo naudu! bet no modes un stila aspekta man tuvi ir 80 gadi Latvijas modē, gadi kurus pati piedzīvoju, kuros redzēju skatoties uz mammu, un citām elegantajām dāmām Rīgas ielās..elegance un klasika savijusies ar romantiskām iezīmēm pavisam parastā izpildījumā un materiālos – lēts šiks bet ar gaumi. Un Latvijas modes bizness bija plaukumā.. laiki, no kuriem gribētos arī šodien kaut ko ieviest ikdienā un sabiedrībā!”

Bet noskumt nav vērts nevienam, jo ir arī kāda laba ziņa no 18.- 22. aprīlim Stockmann trakajās dienās Modes Vēsturi varēs iegādāties par apaļiem 10Ls!

 

Viens komentārs

Ivo  on April 28th, 2012

Apsveacienioums 🙂

[Reply]

Atstāt komentāru