Pastaigas mobilogrāfija

Vai tu zini kas ir mobilogrāfija? Atzīšos, ka līdz pat aizgājušās nedēļas sākumam man nebija pat jausmas, ka šāds termins pastāv. Saliktenis, kas apzīmē mobilitāti (mobilais telefons) un fotogrāfiju. Tātad, visai nopietns apzīmējums fotogrāfēšanai ar mobilo telefonu. Paldies Annai Volkovai un Vladimiram Svetlovam par izglītošanu, fantastisko ideju un realizāciju!

Pagājušajā ceturtdienā, viesmīlīgajās Kaņepes kultūras centra telpās realizējām Annas un Vladimira ideju par stila žurnāla “Pastaiga” stila lapām, kuru veidošanā var iesaistīties ikviens. Arī par modeli var kļūt ikviens, kurš nav bijis par slinku, lai ierastos Kultūras centrā 🙂 Vairāku stundu garumā skaisti tērptos modeļus un modeles bildēja gan Vladimirs, gan pasākuma apmeklētāji. Un abu rezultātus varēs skatīt jau oktobra Pastaigas numurā!

Pasākuma nosacījums tāds, ka nav nosacījuma. Bildē to, kas iepatīkas- vai tā ir modele, vai pasākuma apmeklētājs vai ziedi vāzē. Jebkas! Dari to tikai ar telefonu un lieto attiecīgos haštagus un publicē pasākuma lapā facebook‘ā! Un rau, saņem balvas par interesantāko redzējumu, par paša oriģinālāko tērpu un… un.. skaties savas bildes žurnāla stila lapās!!

Paldies Annai un Vladimiram par ideju! Paldies dalībniekiem, kas tik pašaizliedzīgi iesaistījās! Paldies Dandy modeļu aģentūrai un modeļiem! Paldies Wunderkind ne-modeļiem! Paldies Frontrow par tiešraidi! Paldies Kaņepes kultūras centram! Paldies tiem kurus nenosaucu! Un paldies par enerģiju, kurai piemīt nezūdamības likums! To es apsolu!

Ar sveicienu talantīgajām SockBox meitenēm 🙂

Un ar vis vis sirsnīgākajiem arī no manis! Nekur ne pati, ne krāsa nav zudusi. Es tepat, ar Jums un pie Jums 🙂

Paldies kāzu fotogrāfam Gatim Ločmelim par pamatīgo pasākuma apskatu foto attēlos!!

 

 

2 komentāri

anna  on August 27th, 2012

Paldies ka Pastaiga piekrita atspogulot! )

[Reply]

Septembra TOP vietas, lietas, sajūtas : CreativeLatvia.com: par modi  on September 13th, 2012

[…] tiksimies vēl daudzos citos mobilogrāfijas pasācienos.Vairāk par mobilogrāfiju uzzini Anitas blogā. Stila mobilogrāfija @ KC. Foto: […]

Atstāt komentāru