Dekadencei jaunas mājas

Labi zināmais modes preču veikals Dekadence, kas līdz šim atradās pašā Vecpilsētas sirdī, tagad radis jaunu mājvietu bij. Blow veikala vietā- Kr. Barona 16.  Te nu ir ne tikai radošām personībām orientētu zīmolu vieta, bet arī kafejnīca ēkas pirmajā stāvā. Maison Martin Margiela, Vivienne Westwood, Rick Owens, Drome u.c. ir veikalā pieejamie zīmoli dažādās cenu kategorijās.

Ar uzkodām, šampanieša straumēm un teatrālu ‘modes skati’ aizgājušajā nedēļā veikals tika atklāts pa jaunam. Neesmu teatrālo modes uzvedumu fans, jo tie parasti ir pārāk samāksloti un neveikli, bet nu lai tā būtu. Galvenais, ka ir vieta, kur ir iegādājams atšķirīgs un citādāks dizains.

Pats veikala saimnieks

Visi foto: Kāzu fotogrāfs Gatis Ločmelis

3 komentāri

ginta_b  on November 13th, 2012

Izskataas smuki un tomeer es nekad iisti nesaprotu kaa sie modes veikali izdziivo…. Vai tiesam apgroziijums ir pietiekams lai nomaksaatu algas bla bla bla un vis paareejais, vai tiesaam saados veikalos westwood var sacensties cenu zinaa kaut vai ar asos.com tiesaam briinos, bet tad atkal protams prieks, ka ir pieejamas lietas, citaads dizains…

[Reply]

Steven  on December 19th, 2015

Apr19 well, I guess the plus side is that little Simon got to make a snow angel and his momma took some great photo catpnriug the moment:) We too, woke up to a dusting of snow, but did not quite hit 80 last weekend. Still from sunny 70ish weather to snow is hard to take, when it’s the NINETEENTH of APRIL! As I sip my warm coffee, stay warm!Hey what’s up with next weekend. Drop me an email:)

[Reply]

http://www.lawrenceupton.net/  on May 17th, 2016

It's convenient that whatever happens to the climate and the weather, it can be used by the warmists as confirmation that they are right, and as an excuse to oppress people and steal their property.

[Reply]

Atstāt komentāru