Es esmu tavs krekls

Pagājušajā piektdienā Indra Miklāva ar savu radošo komandu prezentēja gana interesantu jaunu projektu- blūžu un kreklu konstruktoru I’M. Tā ir mājas lapa, kurā katrs pats varēs pēc jau dotiem paraugiem radīt savu individualizēto kreklu. Stils, materiāls, apkaklīte, piedurknes un krāsas izvēle katra paša ziņā. Un tas tiks pašūts konkrētajam cilvēkam 10 dienu laikā. Konstruktors izveidots gana vienkāršs un saprotams tādēļ arī liekām problēmām te rasties nevajadzētu. Cena no 64Ls.

Bonuss tāds, ka atšķirībā no citiem līdzīgiem mēģinājumiem Latvijā, šī versija ir gaumīga un dizainiski kvalitatīva. Un par spīti skepsei- tie nav visparastākie krekli, bet gan interesanta un oriģināla piegriezuma izstrādājumi. Ja ir šaubas par izvēlētajiem izmēriem, tos varēs pārbaudīt dizaina veikalā Paviljons t/c Domina, kur būs pieejami dizaineres jau gatavie izstrādātie modeļi.

Arī pati atklāšana bija patīkami vienkārša un cilvēcīga. Tā teikt, par lietu! Un atnākuši tikai īpaši gaidītie un tie, kuri var palīdzēt vai palīdz dotajā projektā. Bez lieka pompa, prominencēm un sava labākā tērpa demonstrēšanas. Arī par uzklāto galdu parūpējušās Indras draudzenes, kurām gaužām vienkārši tīk gatavot. Ja jau patīk, tad arī izdodas. Aizvien nespēju piemirst ķirbju zupu, kuru patiesībā es nemēdzu ēst. Paldies Indrai un visai komandai!

Pamēģini arī tu- http://www.imyourshirt.com/

Kreklu/ blūžu inscenētā foto sesija:

Visi foto: Kāzu fotogrāfs Gatis Ločmelis

3 komentāri

ginta_b  on November 14th, 2012

Forsi, un forshi ka kaa teici vienkaarshi un bez pompozuma, ja godiigi neko nezinaju par indru, bet peec juusu brinishkigaas radio sarunas loti iepatikaas tas vienkaarsums ko vareeja sajust no modes makslinieka. ? 🙂
Ps shitaadi tavi mati ir loti loti skaisti 🙂

[Reply]

anii Reply:

@ginta_b, Paldies par komplimentu 🙂 Jā, Indra ir patīkami vienkāršs cilvēks. Un tāpat kā ar daudzām lietām dzīvē- tas taču ir tik svarīgi.

[Reply]

Liene  on November 22nd, 2012

Neprecīza adrese, īstā tomēr ir šī- http://www.imyourshirt.com/

[Reply]

Atstāt komentāru