Maison Martin Margiela recepte

No nu jau vakardienas pl. 8:00 iegādei ir pieejama H&M ilgi gaidītā sadarbības kolekcija ar noslēpumaino Maison Martin Margiela. Dēļ dizainera pieejamības masu apģērba giganta ķēdē dažādi apspriesta un vērtēta, zākāta apr par Margiela koncepciju pārkāpšanu utml. Lieki neiedziļinoties ļaušu sev izbaudīt iepirkšanās prieku un tikt pie lietām, kas vismaz attāli ir saistībā ar MMM. Zinu, ne no viņa rokām un ne ar viņa meistaru adatām tapinātas, bet tomēr… ļaujos vizuālajai baudai.

Pārsteidzošākais un intriģējošākais stāsts ir nevis īpašas kapsulkolekcijas radīšana H&M, bet gan tieši tas, ka šī kolekcija ir kā miniatūra dizainera daiļrades retrospektīva- ar pārstrādātiem pašiem spilgtākajiem paraugiem.


Mūsu mazā fešonistu kopiņa bija tik apzinīga, ka ieradāmies iepirkties jau laicīgi, tajos pašos pl. 8:00 (kas salīdzinot ar trakumu pasaulē nieks vien ir). Jāatzīst, nāca smiekli par mums pašām un pārējām/pārējiem. Bet pozitīvi, kad satiecies tajā pat terapijas nodaļā ar vienu diagnozi.

Vēlreiz turp ierodoties jau dienas vidū, izķertas bij konfekšsomas, bodiji u.c. atstājot vēlākam nedaudz ‘sālītākas’ vienības. Un rau, piedāvājumā reiz paša Margielas recepte kā pagatavot vienu no ikoniskākajiem zīmola izstrādājumiem- džemperi no zeķēm (1991.g. rudens/ziema).

 

Aiiiziet!

Lai izdodas šopings, šūšana un jūsmošana bez liekām ceremonijām!

7 komentāri

Ilona Bogdane  on November 16th, 2012

Ja slims, tad jāārstējas. Sedliņa atradīšu mums terapeitu. Vai arī vēl vienu reizi aiziet uz turieni, kur MMM šobrīd dzīvojas?

[Reply]

ginta_b  on November 16th, 2012

Shitaadam shopingam nevaru iisti noticeet, kaada suna murgi, kaapeec vajadziiga taa masu hipnoe…. Pirmaa reaalaa lieta ko jebkad esmu gribejusi no hm bija topins no mmm miesaskraasas ar melno krushtura elementu…. Neee, tads maarketings, ka iespeejams kko dabuut skrienot pakal, glaimojot – ok tas aligorija un tomeer… Tam pasham topshom ir simtiem burviigu sadarbiibu un nekad nav maniits, ka kkas nav iespeejams dabuut, ja gribas, shkjiet j w anderson pat tika sarazots veel tas, kas tika izpirkts, lai cilveeki dabuu ja grib…. Ok, saprasts atkal, ka nee, msn sho nevajag lai arii cik kaardinosh mmm nebuutu…. Zeku dzhemperi vajadzeetu pameeginas,
Klau anii un ko tu skaistu dabuuji 🙂
Ar visu sho mmm jezgu, kas lielaakajai daljai buus pari liidz naakosajai hm sadarbiibai, varu priecaaties, ka mmm idejas ir glvenais, kuras izpeetiit un iedvesmoties, nevis raudaat par neieguuto topinu….

[Reply]

Vilma  on November 16th, 2012

Londonas H&M rindas iestajos ari es. Mans 10min shopping slot pienaca plkst. 11:40 un no ta, ko biju noskatijusi, bija palicis tikai cimdinj-macinsh. Konfeksu somas tika izkjertas 20min laika, bet virieshu jostas jakas bija palikushas vien 2 un abas XL izmera.

Interesanti bija paverot rinda stavetajus, tie noteikti bija modnieki, kuri zina kas ir MMM. Ljoti gribas ari redzet vai kolekcija tiks izpardota, lidz sim visas ieprieksejas sheit redzetas kolekcijas pec menesha vai 2 ir nonakushas izpardoshana ar vismaz 50% atlaidi.

[Reply]

ginta_b Reply:

ahaa anna russo tukshas kastiites veikalaa meenesi veelaak,ar. Nevaru saprast izzagtaamvai pazudushaam lietinaam, taa skumji un nevajadziigi meetaajaas, spuzhums zudis.
Par modniekiem – manupraat daudzi rindaa staaveetaaji ir ibejisti 🙂
@Vilma,

[Reply]

Paula  on November 16th, 2012

forša bilde (tā pirmā).
Varēja sekot arī reportāža 😉

[Reply]

Sanem  on December 19th, 2015

yeah, I agree with you! they are very extraordinary, but pbroably difficult to wear for an average person 😉 I think the light blue dress is awesome and the easiest to wear. I’ve got a similar one from Mohito, but it has less fabric on the left arm.

[Reply]

Atstāt komentāru