Plānojot nākamo gadu

Gads tuvojas beigām un ir būtiski jaunajam sagatavoties jau laikus. Tāpēc, visiem labi zināmā blogere un redaktore Agnese Kleina kolorītam nākamajam gadam ir pagatavojusi tik pat kolorītus laika plānotājus. Ne tikai saplānot savējo, bet palūkoties kā mājokļus saplānojuši ir citi- mākslinieks Kaspars Lielgalvis, Madara reklāmas seja Līva Oliņa, gleznotājs Andris Vītoliņš u.c. Tāpat ik nedēļu plānotāja īpašnieku priecēs un uzmundrinās citāti no twitter dzīlēm. Plānotājs Volume 2 nu ir pieejams ar divās krāsās, papildināts ar svinamām dienām un vārdadienām (svarīgi!).

Viss kā kārtīgam plānotājam nepieciešams- ar grāmatzīmi, gumiju, kas pierakstus satur kopā un īpašām mēneša atzīmēm-uzlīmēm, ļaujot vieglāk orientēties. Tas viss papildināts ar Agritas Krieviņas jautrajiem zīmējumiem un kopā saturēts ar Madaras Krieviņas dizainu. Laba un radoša komanda, saprotoši atbalstītāji (bez kā iespējams nav nekas), kas neiespējamo rada par iespējamu!

Svinīgā plānotāja atklāšana noritēja veikalā Bang Bang ar blogeres fanu, draugu un atbalstītāju pūļiem. Un grandiozu rindu pēc Agneses autogrāfa un vēlējuma nākamajam gadam!

Plānotāju nav skāris PVN un citas klapatas, tādēļ cena līdzšinējā: 12 Ls

Iegādāties to var jau no šodienas:LUKABUKĀ, Pērlē, Istabā, Paviljonā, Innocent Cafe jeb Illy, BANG BANG un citur. Plānotājs būs nopērkams arī internetā.

Paldies, sākam plānot!

 

Svinīgā Agneses uzruna un paldies vārdi

Atbalstītāju pulks un plānotāja dizaina autore Madara Krieviņa

Paši pirmie plānotāja pārlapotāji

Viesi: dizaineres Indra Miklāva un Elīza Ceske

Modes zvaigznes Gundega Skudriņa un Antra Birzule

Dzīvespriecīga modes dizaina radītāja Zane Poriete

Suns ar skreilapiņu. Jaunais plānotājs 🙂

Dizainere Indra Miklāva un Polhem PR Deniss Ševeļovs

Talantīgā stiliste Aija Ūdentiņa

pārsteigums par ielūgumu uz Gundegas Skudriņas pasākumu.

Tā tiešām ir ledū iesaldēta zemene! Atsvaidzinoši

Dizainere Aļona Bauska (QooQoo)

Amoralle pārstāve Lāsma

Stils Bez Tabu blogere Beāte un Agneses palīgs Baiba

Visi foto: Kāzu fotogrāfs Gatis Ločmelis

 

 

Atstāt komentāru