Jaunas mājas. Anna Led

Pienācis ir laiks, kad pat bloga parole sāk piemirsties. Kauns kauns kauns! Lai gan nesolu kvalitatīvu atgriešanos, solu to, ka nu no remonta man mierīgāks prāts un arī žurnālā “Pastaiga” krēslā jūtos aizvien omulīgāk. Un šie divi aspekti bij noteicoši pīppauzei te!

Ataisnojumus pie malas un prologu tā vietā. Pagājušajā vasarā, gatavojot “Pastaigas” Latvijas numuram LV modes alfabētu (rau, zemāk), saskāros no jauna ar mūsu mīļo vietējo dizaineru digitālo atpalicību. Nē, tas nebija pārsteigums, tas bija atkal atgādinājums par biežajām žēlabām- kāpēc par mums neviens neko!? Gluži vienkārši, par Jums neviens neko nezin jo paši par sevi nevēstat. Bet tas jau ir cita ieraksta apsriešanas vērts jautājums. Seko patīkamā ziņa..

Vienai no LV zināmākamajām, pamatīgākajām un stabilākajām modes dizainerēm Annai Ledskalniņai nu ir arī interneta veikals= http://onlineannaled.com/. Lai arī neesi gatavs tagad un tūliņ nemērot lietas iegādāties, pienāk dienas otra labā ziņa- Anna ar zīmolu Anna Led ir pārcēlusies Rīgas sirdij tuvāk- Berga Bazārā.

Tas ir veikals un studija zem viena jumta- gatavā apģērba stāvs, dizaina studija un ražotne. Ielūkojoties aizkadros (ražotnē) otrajā stāvā, cilvēku neizpratnei par dizaina lietu cenu vajadzētu izčākstēt acumirklī. Te redzēsi šujmašīnas dunam, ritmiski izkarīnātas piegrieztnes un pusgatavus apģērbus. Iedvesmojoši kaut tikai vērojot no malas. Te pasūtītājs varēs justies arī kā kungs un ķēniņš, un būt tuvāk sava tērpa tapšanas procesam. Tikai gribu atgādināt vienu- neaizmirstam, ka dizainers dizainē un nevis kļūst par jūsu ieceru šuvēju. Smalka robeža.

Studiju iekārtojusi nu jau kulta arhitekte Zane Tetere, kura kļuvusi vai par ikviena dizaina veikala sejas autori. Tas labā nozīmē. Viņa spēj apstāties īstajā laikā un ļaut dominēt pašai telpai un tās uzdevumiem, nevis pārvērst par savas autobiogrāfijas izsaukuma zīmi. Labi, ko nu par interjera dizainu- nekāpsim svešā lauciņā.

Pievērs uzmanību griestiem!

Studija iekārtota praktiski un atbilstoši dizainera vajadzībām. Vienā telpā klientam ir iespēja iepazīties ar sezonas kolekciju, otrā- pielaikošanas telpa un personiskāka sadarbība ar klientu. Tepat arī podijs un prožektori, kas klientei liks justies tieši tik pat labi kā izskatīties.

Lai runā bildes!

 

Un anii, kas ziemā pārvēršas par visīstenāko tuntuli!

Visi foto, visbrīnišķīgākā Aiga Rēdmane!

uhh, biju pēc Jums noilgojusies. Uz drīzu tikšanos!

 

 

 

 

6 komentāri

ginta_b  on March 4th, 2013

ne tikai tu pees mums, es noteikti ljoti ljoti noilgojusies, varbuut pamanijii tviterii like tas ieraxts ka beiedzot raxti blogam 🙂 un matu garums nenoliedzami liecina, sen neesi redzzeta 🙂 zaabaki ieintereseeja….
forshi apzinaaties, ka veikals ir arii darba vieta taa laikam vajadzeetu normaali buut… tas kjirshsarkanbaltais tops iepatikaas ljoti, peedeejaa laikaa esmu aizdomaajusies, kaapees nevalkaajas shiis kraasas…latvieshu karogu atgaadinoshas saprotams, un kas??? isiem reaali patiik viss ar uk usa brazil, jpn utt karogiem saistiitais…noleemu pastiprinaati ieintereseet sei….prada resort galvas tie apseeji patikaas…un shis jaaaaaa patiik….. bildes kaa vienmeer dreamiigi pasakaisnas

[Reply]

Madara  on March 13th, 2013

Pirmkārt, apsveicu ar atgriešanos blogā :))
Otrkārt, prieks, ka atgriezies tieši ar stāstu par Anna Led veikaliņu… Labo sajūtu vietu. Tīk ļoti, ļoti…

Sasmējos par to komentāru par “tuntuli”. Man patika Tavs tā vakara tērps. Starp citu, no kura zīmola? (:

[Reply]

anii Reply:

@Madara,
Paldies 🙂 Vitas Radziņas bikses, All Saints jaka. Un tuntulis saāk 🙂

[Reply]

Aiman  on May 15th, 2013

dear Sirs
we are interested to distribute your product in Canada
please let us know if this an open subject ?
so we can discuss further
best regards
Aiman Noury
5143890231

EDC
european design concept
555 chabanel street suite M.25
Montreal Quebec
H2N2H7 Canada

[Reply]

Alya  on October 25th, 2015

JinOctober 10, 2008Prof Wesch,I completely agree that stdntues need to be taught how to read textbooks. I teach at a community college where 50-70% of the student population can’t read college-level text. Granted, I work with a different student population compared with a four-year university. Nevertheless, I find that most stdntues lack basic reading skills that help them actively engage and understand text.However, I don’t agree that the lack of textbook accessibility during high school is to blame. I think that there are several reasons why stdntues can’t read well by the time they get to college. There are many factors that can affect a student’s reading skills such as inadequate phonological awareness training during preschool. In the past, I’ve tutored many stdntues in the K-12 grade range; in my experience, I’ve found that there are a lot of stdntues that lack basic reading skills that should have been mastered in elementary school. Of note, one of the more disturbing things that I found is that some of my college stdntues will brag that they have not read a single book since elementary school. Luckily our school does have several very dedicated faculty members that are teaching reading skills. Interestingly, I’ve also found that my stdntues have a difficult time reading and understanding online academic text. When they have to read an article online, with the help of some sort of collaborative platform (i.e., blog, wiki, I’m going to teach my stdntues about Diigo next week), they will read the comments posted by their peers and not the actual assigned text. Granted, they learn the main concept of the assigned reading, but they are taking the short cut by learning from their peers. Again, this isn’t necessarily a bad thing; but, the downside is that stdntues are not learning to read academic text. Is there a solution to this? I’ve considered teaching my stdntues to use Zotero instead of Diigo. I do like the collaborative nature of Diigo. However, I also think that it is important to force stdntues to buckle down and do some academic reading. If you have any thoughts, please let me know. We’ll see how the next few weeks go in my class.

[Reply]

http://www.www2go.info/new.shoryuken.com  on December 7th, 2015

I’m not easily impressed but you’ve done it with that posting.

[Reply]

Atstāt komentāru