Tiekamies brokastīs!?

Comeforbreakfast RFW anii 03

Ekhh, kā man patīk būt diriģentei un stāstīt stāstu nevis secīgi, bet no tā punkta, no kura vēlos. Kungs un saimnieks. Pētot RFW kalendāru sākotnēji, bija mulsuma brīži un šķita, ka nu it nekas šosezon nepārsteigs. Še tev! Mazāk gaidi un vairāk saņemsi pretī. Biju patīkami pārsteigta par Annas Led un Natālijas Jansones kolekcijām (būs būs reportāža). T.i. Sevi un savu stilu nepazaudējot, sāmas parādīja sevi urbānākā un mūsdienīgākā gaismā. BET, visvislielāko jūsmu un modes ekstāzi man personīgi sagādāja itāļu puiši Comeforbreakfast! Nepārsteidza, jo no pērnajām sezonām jau jutu kvalitātes garšu, bet pierādīja un atgādināja par passion for fashion:)

Comeforbreakfast portrait

Comeforbreakfast RFW anii 02

Comeforbreakfast ir būtībā divi itāļu puiši- vīriņi, vārdos Antonio Romano (kas atbild par zīmola radošo pusi) un Francesco Alagna (kas atbild par racionālo, bet ir arī tik pat dziļi ar sirdi un čuteni iekšā zīmola estētikā). Bet uz skatēm tiem palīgā nāk trešais, pēc skata efektīgākais palīgs- stilists. Vārdu neatcerēšos, bet centieties iztēloties mazu, apaļīgu itāli ar izspūrušiem un lokainiem matiem. Tādu kas ir ātrāks par vēju un kurš ar izcilu pedantismu izvērtē katru apģērba gabalu modelei mugurā. It kā būtu tā, ka modelei kas varētu nepiestāvēt un nederēt (joks). Tātad, trešais ir vējš un svaigs gaiss no malas. Un tas nav maznozīmīgi!
Comeforbreakfast RFW anii 06

Zīmols izveidots nesen, 2009.g., pusgadu pēc tam, kad Antonio Romano ar savu vārdu Milānā bija pamanījies savākt balvas un atzinības. Apvienojušies jo vienojusi estētika un modes filosofija, kamēr viens plosās radoši, otrs to atgriež realitātē. Rezultātā- kā paši definē ‘street wear’, nedaudz androgīns un maskulīns. Bet arī sievišķīgās dāmas, kuras mīl eksponēt vidukli, gurnus un krūtis- atradīs savējo. Jo- kā sīpoliņš, ikviens modelis ir izģērbjams un te būs arī liriskas, liegas kleitas, korsetes utml. Un zem lieliskā adījuma džemperiem slēpjas fantastiski ikdienas krekli! Un zem svārkiem, citi svārki. Izklausās pēc reklāmas un fanu kluba? Jā, otrais variants. Ceru, ka arī vismaz kādam no Jums arī!

Comeforbreakfast RFW anii 10

Comeforbreakfast RFW anii 11

Comeforbreakfast RFW anii 12

Comeforbreakfast RFW anii 13

Comeforbreakfast RFW anii 16

Comeforbreakfast RFW anii 20

Comeforbreakfast RFW anii 21

Comeforbreakfast RFW anii 22

Comeforbreakfast RFW anii 27
Foto: vislieliskākā Aiga Rēdmane

Viens komentārs

biagio  on April 6th, 2013

eccezionale, bravissimi. ciao pa.

[Reply]

Atstāt komentāru