RFW: Veterāns Aleksandrs Pavlovs un jaunpienācējs Nolo

Pavlov rfw anii 05

Aleksandrs Pavlovs, kurš Latvijas modes dzīvē piedalās jau vairāk kā 16 gadus, kuram ir jau gadiem ilgi savs pastāvīgo klientu loks un kurš tikko atvēris arī savu veikalu Lāčplēša ielā 16, iet savu individuālo modes ceļu un tas ļoti atšķiras no vispārējām modes tendencēm un aktualitātēm. To nopelt nevar, viņš zina ko dara un būtiski- kam dara. Uz vispārējā fona skate šķita konservatīvāka un atsķirīga no Latvijas ieturētajiem zemes toņiem un stila.

Praktiski valkājami, viegli un saprotami apģērbi, kuros dominē jaunums no dizainera- adīšanas tehnikā veidotas jakas un tērpu detaļas. Adījums, kas atsvaidzināja tērpus ar īpašu faktūru. Otrs- dūnu jakas un dūnu cepures. Ar dūnu cepurēm Aleksandram Pavlovam ir izdevies paspert pussolīti pretī modes novitāšu alkstošajiem. Un tādā rezumējumā: klasika, elegance noteiktam, savam patērētājam.

Pavlov rfw anii 13
Pavlov rfw anii 20
Pavlov rfw anii 24
Pavlov rfw anii 46
Pavlov rfw anii 49

Nolo rfw anii 01Jaunpienācējs Nolo, kas pērn kolekciju izrādīja Riga Fashion Mood un šajā sakarā atļāvos nesaudzīgi vilkt paralēles ar citiem LV dizaineriem, šoreiz bija centies iet savu ceļu. Bagātīgu ceļu, jo te nu atkal bija atrodams it viss- sākot no panciskām un beidzot ar vēsturiskām atsaucēm. Katrs apģērba gabals atsevišķi ir interesants, valkājams un ar savu oriģinālo pieeju, bet visu savelkot kopā un atrādot pāris minūšu garā skatē- veidojas haoss un apjukums, ko tad Nolo piedāvā? Kas ir Nolo stils? Priecājos, ka zīmols spēj pārstāvēt tik plašu spektru- no kostīma, mēteļa līdz vakarkleitai, bet- nedrīkst piemirst, ka skate ir šovs un te ir jāiemācās atlasīt būtiskāko, bet veikalā vari klientam dot it visu. Bet tas nākotnei!

Nolo rfw anii 06

Nolo rfw anii 04

Nolo rfw anii 09

Foto: Aiga Rēdmane

3 komentāri

zeloco  on April 12th, 2013

Es laikam būtu Nolo mērķauditorija. Pirmo reizi redzu viņu skati un.. it stole my heart away.
Pati būdama “all over the place” jūtu ļoti labu saikni ar viņu eklektisko mistrojumu. Bet varbūt esmu vienīgā..

[Reply]

Vitrieyanx  on December 19th, 2015

Basically, independent linivg means you are capable of linivg alone you can bathe, dress and groom yourself, take any meds at the proper times, can feed yourself, are mobile without assistance and can come and go without the need for monitoring.Assisted linivg means you need some form of assistance with daily tasks, whether bathing and dressing, remembering to take your medicines at the proper times, need help with mobility or eating, or need a secure environment in case of forgetfulness, disorientation or wandering tendencies.Hope this helps!

[Reply]

http://www.blrimages.net/  on April 29th, 2016

Hola Jona, deberías darle una “mezcla” de alimentos que venden en las forrajerías, que está compuesto de mijo, alpiste, semillas de girasol, maiz molido, etc, es muy buena, aparte lo puedes alimentar con naranjas, mandarinas, etc.Gracias por el comentario y por visitar mi página.Saludos.

[Reply]

Atstāt komentāru