Dubļainais LMA Pagalms

LMA Pagalms anii 02

Nebūs ne melots, ne liekuļots ja teikšu, ka LMA studentu skates par visām modes nedēļām es personīgi gaidu visvairāk. Tās šķiet tīrākas, drosmīgākas esam un galvenais- vēl biznesa nesabojātas. Ja pieminam biznesu, tas ir viens no modes smagākajiem un svarīgākajiem stūrakmeņiem par kuriem dizaineriem IR jādomā jau augstskolas laikā. Bet no otras puses- man kā skatītājam un vēl jo vairāk- modē īpaši ieinteresētam, kas meklē ko neredzētu, ir svarīgi redzēt modi neatšķaidītu un kārtīgu tās koncentrātu. T.i. Uzskatu, ka kādu laiku dizainerim vajag spēlēties, mēģināt, sisties pret sienu un lauzt spārnus, bet darīt un eksperimentēt. Vēlāk jau.. eksperimentiem rezultējoties, radīt to, kas sevī apvieno paša radošo potenciālu un klienta nepieciešamības. Atrast vidusceļu nemelojot nevienam.

LMA Pagalms anii 03

Pēc šī garā ievada varam runāt par to, ar ko tikām priecēti tik tikko LMA skatē „ Pagalms” (interesanti, kāds „P” būs nākošgad J ). Par skates noformējumu parūpējušies LMA 1. kursa scenogrāfi un radījuši nosacītu ilūziju par pagalmu- vidi, kas saskaras ar mājas slieksni. Zona, kas ir publiska, labiekārtota ar daļēju dabas klātbūtni. Par nosacīto dabas laukumu kalpoja kvadrātiska zona skatuves centrā, kura bija arī pārsteidzošas performances vide.

Par šo performansi runās daudzi un vēl ilgi. Skatuves centrā uz melnzemes līst lietus, skatītājs krēslā jau viegli atslābis un baudījuma gatavībā. Zinam taču cik nomierinošas lietus skaņas.. Un rau, pēkšņi no zemes parādās roka, lēni jo lēni vēl citas ekstremitātes un drīz vien trešā un ceturtā kāja.. Patāstiņš, kas man tulkojas par dabas/cilvēka augšanu.

LMA Pagalms anii 01

LMA prorektors, mākslinieks K. Zariņs un Modes katedras vadītājs, tēlnieks Aigars Bikše

Māra Rutka " Fishermens secret"

Māra Rutka ” Fishermens secret”

1. kursa studentu kolekcijas tēma bija Maska, kuru daļa interpretējusi burtiski, daļa to atšifrējusi kā cilvēka pieņemtās lomas – makšķernieks, pāvests..

Evija Šaitere " Reservoir Dogs"

Evija Šaitere ” Reservoir Dogs”

LMA Pagalms anii 07

Dita Enikova ” The great escape”

Dana Jasinkeviča " LolliPOPE" ar asprātīgu pieeju maskām

Dana Jasinkeviča ” LolliPOPE” ar asprātīgu pieeju maskām

Dita Enikova " The great escape"

Dita Enikova ” The great escape”

LMA Pagalms anii 10

Sanda Feldberga ” The art of doing nothing”. Jūsmoju par šo kolekciju, kas priekš pirmā kursa šķiet neticami kvalitatīva. Pirmkārt- materiāli, otrkārt- krāsu gamma, treškārt- oriģinālie kleitu griezumi, kas būtībā ir kā priekšauti. Vienīgi, labāk tējas tasi no galvas atmestu, jo tā vairāk asociējas ar vidusskolas pulciņu un ir disharmonijā ar pašu kolekciju. Tomēr nojaušu, ka tās tur atrodas, lai ” tēmu pievilktu aiz astes”.

LMA Pagalms anii 11

Sanda Feldberga ” The art of doing nothing”

Sanda Feldberga " The art of doing nothing"

Sanda Feldberga ” The art of doing nothing”

LMA Pagalms anii 13

Sigita Sniegs ” Trust stupid, be stupid”. Ideja un mainītās proporcijas un formas intriģē, tikai gaidu to koncetrētāku izklāstu nākamajā kursā.

Sigita Sniegs " Trust stupid, be stupid"

Sigita Sniegs ” Trust stupid, be stupid”

LMA Pagalms anii 15

Anna Nejedla “Zajdiskosem”.

Anna Nejedla "Zajdiskosem". Nav ne jausmas par ko meitene runā, galvenais, lai pati zin par ko ir stāsts. Interesantas detaļas, kuras būtu vērts attīstīt tālāk bet tad būtu jānodarbojas vairāk ar rediģēšanu- lielāko dizaineru problēmu- saprast, ko atmest!

Anna Nejedla “Zajdiskosem”. Nav ne jausmas par ko meitene runā, galvenais, lai pati zin par ko ir stāsts. Interesantas detaļas, kuras būtu vērts attīstīt tālāk bet tad būtu jānodarbojas vairāk ar rediģēšanu- lielāko dizaineru problēmu- saprast, ko atmest!

LMA Pagalms anii 17

Bravo autoriem

LMA Pagalms anii 18

Bravo autoriem

LMA Pagalms anii 19

Baiba Litiņa, bakalaura darbs “Divi”. Patiešām jūsmoju! Jau gadiem ilgi Baiba lieto līdzīgu krāsu gammu un atklājusi šo par savu topa lietu. Tāpat, jau vairākus gadus pēc kārtas stils ir izturēts līdz galam. Apģērbs, kurā lieliski atrasts vidusceļš, ir valkājams, gaumīgs, vienkāršs un saprotams, bet tajā pat laikā- savādāk stailingojot- tas kļūs ekstravagants.

LMA Pagalms anii 20

Baiba Litiņa, bakalaura darbs “Divi”.

LMA Pagalms anii 21

Baiba Litiņa, bakalaura darbs “Divi”.

LMA Pagalms anii 22

Baiba Litiņa, bakalaura darbs “Divi”.

Baiba Litiņa, bakalaura darbs "Divi". Patiešām jūsmoju! Jau gadiem ilgi Baba lieto līdzīgu krāsu gammu un atklājusi šo par savu topa lietu. Tāpat, jau vairākus gadus pēc kārtas stils ir izturēts līdz galam. Apģērbs, kurā lieliski atrasts vidusceļš, ir valkājams, gaumīgs, vienkāršs un saprotams, bet tajā pat laikā- savādāk stailingojot- tas kļūs ekstravagants.

Baiba Litiņa

Zane Prokofjeva, 2. kurss " Revival". Kolekcija, kuras fokusa punkts ir manipulācijas ar materiāliem, un tie te nosaka tērpa formu un raksturu. Eksperimenti, kas iespējams reiz rezultēsies fantastiskā gala produktā.

Zane Prokofjeva, 2. kurss ” Revival”. Kolekcija, kuras fokusa punkts ir manipulācijas ar materiāliem, un tie te nosaka tērpa formu un raksturu. Eksperimenti, kas iespējams reiz rezultēsies fantastiskā gala produktā.

LMA Pagalms anii 25

Zane Prokofjeva, 2. kurss ” Revival”.

LMA Pagalms anii 26

Zane Prokofjeva, 2. kurss ” Revival”.

LMA Pagalms anii 27

Zane Prokofjeva, 2. kurss ” Revival”.

LMA Pagalms anii 28

Zane Prokofjeva

LMA Pagalms anii 35

Daiga Zvirgzdiņa, MA 5. kurss, “Maijs”. Žēl, ka šogad skati nepavadīja informatīvie materiāli par katru kolekciju- ti. īsiem rezumē par tēmām. Tādējādi, necenšoties ielīst otra galvā, grūti skaidrot tēmu un tās atbilstošo risinājumu. Lai vai kā, man šķita, ka Daiga vienā kolekcijā ir apvienojusi lietas, ko ik gadu ir darījusi. Melnajos tēlos atradīsiet atsauces uz viņas plastikāta indiāņu tēmu, krāsu izvēle aizvien iet lillā virzienā un apdrukas, apdrukas . Ir labi apzināties, kas esi, ko un kapēc dari, ka jau laikus izpaužas acīmredzams un skaidrs savs rokraksts.

LMA Pagalms anii 37

Daiga Zvirgzdiņa, MA 5. kurss, “Maijs”.

LMA Pagalms anii 36

Daiga Zvirgzdiņa, MA 5. kurss, “Maijs”.

Daiga Zvirgzdiņa, MA 5. kurss, "Maijs". Žēl, ka šogad skati nepavadīja informatīvie materiāli par katru kolekciju- ti. īsiem rezumē par tēmām. Tādējādi, necenšoties ielīst otra galvā, grūti skaidrot tēmu un tās atbilstošo risinājumu. Lai vai kā, man šķita, ka Daiga vienā kolekcijā ir apvienojusi lietas, ko ik gadu ir darījusi. Melnajos tēlos atradīsiet atsauces uz viņas plastikāta indiāņu tēmu, krāsu izvēle aizvien iet lillā virzienā un apdrukas, apdrukas. Ir labi apzināties, kas esi, ko un kapēc dari.

Daiga Zvirgzdiņa, MA 5. kurss, “Maijs”.

LMA Pagalms anii 39

Daiga Zvirgzdiņa

Santa Matule, 2. kurss, " Dzimšanas diena"

Santa Matule, 2. kurss, ” Dzimšanas diena”. Lūk šāda tiktiešām ir dzimšanas diena! Šobrīd vizuāli savādāka, bet emocionāli līdziga- satraucoša un bērnības mulsuma pilna. Apzināti demonstrēto naivumu apģērbā nevajadzētu uztvert burtiski un spriedelēt, ka tā nu ikdienā nestaigāsim, bet pieturēties pie tēmas un ļaut vēl 2. kursā dauzīties. Vienradži, bumbuļu čībiņas,kas šķiet kā Vestvudas Mellisa kurpju parodija, konfektes ..

LMA Pagalms anii 41

Santa Matule, 2. kurss, ” Dzimšanas diena”

LMA Pagalms anii 42

Santa Matule, 2. kurss, ” Dzimšanas diena”

LMA Pagalms anii 43

Santa Matule, 2. kurss, ” Dzimšanas diena”

LMA Pagalms anii 44

Santa Matule

Liene Bite, 2. kurss, " Būt augstāk par zemi".

Liene Bite, 2. kurss, ” Būt augstāk par zemi”. Lai gan šajā kolekcijā var atrast interesantas detaļas, kuras ir vērts turpināt attīstīt (tieši bikšu jautājumā), kopsummā paliku vienaldzīga un kolekcija šķita par sadrumstalotu. Ti. pārāk daudz topošā dizainere bija centusies parādīt.

LMA Pagalms anii 46

Liene Bite, 2. kurss, ” Būt augstāk par zemi”.

LMA Pagalms anii 47

Liene Bite

Laima Ūdre, 2. kurss, "Woofstock".

Laima Ūdre, 2. kurss, “Woofstock”. Spēle ar materiāliem, to manipulācijām un cenšanās atrast jaunas apģērba formas. Kā teicu, cenšanās un kas meklē, tas reiz atradīs.

LMA Pagalms anii 49

Laima Ūdre, 2. kurss, “Woofstock”.

LMA Pagalms anii 50

Laima Ūdre, 2. kurss, “Woofstock”.

LMA Pagalms anii 51

Laima Ūdre, 2. kurss, “Woofstock”.

LMA Pagalms anii 52

Laima Ūdre

LMA Pagalms anii 53

Anete Krišjanova, 2. kurss, “Dzīres, kapu svētki”. Gaišās drēbēs, līdzīgi kā melnās, no sēdvietām ir grūti nolasīt detaļas un smalkos veikumus. Īpaši- ja gaišais ir uz gaišā, viss saplūst kopā un pazūd. Tādēļ mums ir bildes, kurās ir iespējams palūkoties tuvāk. Un te atradīsim eiropeiski austrumniecisku pieeju apģērbu locījumos un tīrajās formās. Iesaku pievērst uzmanību biksēm, manuprāt, izcili! Slavējama ir arī prezentēšanas metode ar zāles kumšķiem rokās, mutē, maisiņā.. it kā nieks, bet atdzīvina atmosfēru un liek pasmaidīt.

LMA Pagalms anii 54

Anete Krišjanova, 2. kurss, “Dzīres, kapu svētki”.

LMA Pagalms anii 55

Anete Krišjanova, 2. kurss, “Dzīres, kapu svētki”.

Anete Krišjanova, 2. kurss, "Dzīres, kapu svētki".

Anete Krišjanova

Arvils Linde, Bakalaura darbs "Mitago".

Arvils Linde, Bakalaura darbs “Mitago”. Arvilam pēdējos gadus nākas nest krustu par to, ka skatītājs no viņa tiešām sagaida daudz. Uzliktās cerības nav viegli ataisnot un tajā pat laikā- paši mēs vainīgi, ka tās liekam 🙂 Te redzam apbrīnojamu izpildījuma kvalitāti (veiksme un zināšanas atrast ĪSTOS meistarus), kolekcijas veselumu un pārliecību. Unisekss, maskulīni tēli, neuzbāzīgas detaļas. Jā, attaisnoja cerības.

LMA Pagalms anii 58

Arvils Linde, Bakalaura darbs “Mitago”.

LMA Pagalms anii 59

Arvils Linde, Bakalaura darbs “Mitago”.

LMA Pagalms anii 60

Arvils Linde, Bakalaura darbs “Mitago”.

LMA Pagalms anii 61

Arvils Linde

Sabīne Skarule, Bakalaura darbs "I Ching".

Sabīne Skarule, Bakalaura darbs “I Ching”. Jāatzīst, sākotnēji uz Sabīnes radīto raudzījos aizdomīgi. Nomāca atsauces uz citu dizaineru veikumu un reizēm pārāk skaļa ” kliegšana” (kolekcija ” Būris”). Bet pēc Riga Fashion Week kolekcijas šaubu nav- tas ir vārds, kuru ir vērts atcerēties, kuram vajag pievērst uzmanību un no kura arī nedaudz mācīties. Konceptuāla pieeja un izpildījums pareizajās proporcijās un neaizmirstot par to cik būtiska ir arī izpildījuma kvalitāte. Viena no absolūtām favorītkolekcijām! Aizrāva mani un nerauj atpakaļ 🙂

LMA Pagalms anii 63

Sabīne Skarule, Bakalaura darbs “I Ching”.

LMA Pagalms anii 64

Sabīne Skarule, Bakalaura darbs “I Ching”.

LMA Pagalms anii 65

Sabīne Skarule, Bakalaura darbs “I Ching”.

LMA Pagalms anii 66

Sabīne Skarule, Bakalaura darbs “I Ching”.

LMA Pagalms anii 67

Sabīne Skarule

LMA Pagalms anii 69

Eva Borherte, 5. kurss, “Plankumainā zeme”. Interesanta, gaumīga, vienota kolekcija. Nezinu kādēļ nepieciešamas bijušas caurvērtās šalles/lakati (iespējams nodeva LMA vai koncepcijai), bet tās sķita liekas un traucējošas. Lai, gan bildēs izskatās efektīgi kā sasaistīti cilvēki.

LMA Pagalms anii 68

Eva Borherte, 5. kurss, “Plankumainā zeme”.

LMA Pagalms anii 70

Eva Borherte, 5. kurss, “Plankumainā zeme”.

LMA Pagalms anii 71

Eva Borherte

Reinis Ratnieks, 3.kurss.

Reinis Ratnieks, 3.kurss. Arī Reiņa kolekcijās gribi/negribi izdodas saskatīt atsauces jau uz iepriekš darīto, kas nav slikti- jo stāsts ik gadu nav jāsāk no jauna. Apģērbu proporciju maiņa par labu kustību brīvībai, formu un rakstu asprātība, paaugstinātie cilindri koķetērijai. Jā! Un uzliekam cerības, haha!

LMA Pagalms anii 74

Reinis Ratnieks, 3.kurss.

LMA Pagalms anii 76

Reinis Ratnieks, 3.kurss.

LMA Pagalms anii 77

Reinis Ratnieks, 3.kurss.

LMA Pagalms anii 78

Reinis Ratnieks

Inga Tauriņa, Maģistra darbs "Rock Star".

Inga Tauriņa, Maģistra darbs “Rock Star”. Jā, rokzvaigznes asociējas ar ekspresiju, spēku un varu. To vienmēr lieliski simbolizējušas asas formas, augsti pleci un smagnēju lietu apvienojums. Lai gan fotogrāfijās izskatās efektīgi, šo Ingas Tauriņas kolekcijas efekts mani nepārņēma un nepārliecināja. Pārāk daudz amatnieciskā roku darba efekts, kas nojauc vēlamo dizaina garšu. Tomēr zinu, ka stailingos un kombinējot ar citiem apģērbiem (ne tillu, kas te šķita pēdējā mirkļa izeja, lai modele nebūtu kaila) šīs lietas varētu būt lielā cieņā.

LMA Pagalms anii 80

Inga Tauriņa, Maģistra darbs “Rock Star”.

LMA Pagalms anii 81

Inga Tauriņa, Maģistra darbs “Rock Star”.

LMA Pagalms anii 82

Inga Tauriņa

Elīna Siliņa, 2. kurss "Did someone famous die?"

Elīna Siliņa, 2. kurss “Did someone famous die?”. Samts, tills un pērļu kalni. Bonusa punkti, ka šīs ar sievišķību asociētās lietas tiek uzvilktas vīrietim! Brīžiem pat modeli padarot par melno līgavu.

LMA Pagalms anii 84

Elīna Siliņa, 2. kurss “Did someone famous die?

LMA Pagalms anii 85

Elīna Siliņa, 2. kurss “Did someone famous die?

LMA Pagalms anii 86

Elīna Siliņa, 2. kurss “Did someone famous die?

LMA Pagalms anii 87

Elīna Siliņa

Anastasija Golubeva, Maģistra darbs "Pirmavots".

Anastasija Golubeva, Maģistra darbs “Pirmavots”. Formāli viss ir kārtībā, vienota kolekcija, izpildījuma arī labs, valkājami.. tomēr, neatnāca rokraksts, kolekcijas sajūta un tēma. Tīri latviski sakot- čutene pazuda pusceļā.

LMA Pagalms anii 89

Anastasija Golubeva, Maģistra darbs “Pirmavots”.

LMA Pagalms anii 90

Anastasija Golubeva, Maģistra darbs “Pirmavots”.

LMA Pagalms anii 91

Anastasija Golubeva, Maģistra darbs “Pirmavots”.

LMA Pagalms anii 92

Anastasija Golubeva

Kopsavilkums: kā minēju pirms pāris dienām tviterī- LMA studentu sniegums ir kļuvis ievērojami labāks, kvalitatīvāks un pārliecinošāks. Tā, ka atliek doties vien pa taciņu uz augšu un nenokārt rokas pusceļā. Būt informētiem, atvērtiem un radošiem!

p.s. 1 Atvainojos jau iepriekš ja nepareizi esmu pierakstījusi autoru vārdus, kursus vai kolekciju nosaukumus. Tā ir nodeva autoru saraksta neesamībai.

p.s.2 Kur bija palikuši pārējie jaunie, daudzsološie??

Skates noslēgums ar nesankcionētu modeļa iegāšanos dubļos.

Skates noslēgums ar nesankcionētu modeļa iegāšanos dubļos.

Visi foto: Aiga Rēdmane

Atgādinājums: Kā rakstīts bloga lejā- Portālā www.anii.lv publicēto materiālu kopēšana, pilnīga vai daļēja publicēšana citos drukātos vai elektroniskos izdevumos ir aizliegta bez saskaņošanas ar bloga autori. Tas attiecas gan uz teikto, gan (un jo īpaši) uz fotogrāfijām!

8 komentāri

DDD  on May 30th, 2013

Dīvaini, ka latviešu dizaineri vīriešus tērpj kleitās.. Slimie suņi

[Reply]

ginta_b  on May 30th, 2013

Laiciigi jau jaatvainojas, jo nedomaaju, ka sanaaks iisi
Es nezinu, cik reaali notiek taa bilzu, texta paarpubliceeshana, ja tev tas jaapiesaka, nedomaaju, ka tas ir normaali un nedomaaju, ka to taa atklaati dara, bet tad jau laikam ka jaa…..un protams piekriitu, jo bildees te ir fotograafa redzeejums, sajuutas un taa un tomeer, ….kkaa jociigi, ka latvijas visiem shiem modes produktiem nav kopiigas vienas lapas, kur tad arii buutu galeraijas ar teepiem, detaljaam un taa, kuras tad arii var daliities netaa, nezinu kaut vai pinterest, twitter poga klaat, nu lai taas modes taknonaak tautaas….pavisam pavisam jociigi
Par skateem ooooo laikam te vajag taadu pamatiigu laiku lai saprastu kas un kaa…par tiem konceptiem – saakas uz p? ? – nezinu, protams personiski, bet nepatiik iisti modes salikt kopaa ar visiem shiem konceptuaaliem risinaajumiem, jaa jaa zinu mcqueen un taa graujoshi skaistas skates, bet nuuuu, ok…. Taapat negribas man personiski iisti zinaat kencepciju katrai skatei atsevishkji, kas ar to domaats, kas iedvesmo, gribas skatiit ar savaam aciim, ar atveertaam aciim un saprast uzrunaa vai ne…un tad lasiit, lasit citu paardomas, iespaidus, modes zhurnaalu intevijas ar maaksliniekiem, vinu redzeejumu, saprashanu, un tad to visu salikt pa plauktiniem ar savu redzeejumu…arii te bildes vispirms skatu, tad lasu….. Noteikti patika linde, bet tas atkal noteikti, jo ir tas unisex, un esmu kkaa modes zinaa uz viirieshu apgeebu kritusi, taapeec patiik, bet priecaajos, ka lietas ir pieejamas un tas ir normaali, bet ne norma, milziigs sezonas trends un lielas masas taa geerbjas, trendi visu sabojaa……
Felberga, nu re te raxtiitais vaards noziimeeja daudz, bilde vispirms saka, patiik kraasas, siluets un tad tevis piesauktais, ka teerpi patiesiibaa taadi priekshauti, tas ir wow, gribas ka butu iespeeja tuvaak apskatiit, iepaziit kolekciju, privaati vai caur presi, jo tas ir kas uzrunaa, priekshautu teemu esmu lolojusi praataa kaadu laicinu….. Un tad litinas kolekcija ir savukaart taa, kas patiik, jo uzrunaa ljoti, liek aizdomaaties, iedvesmo pasham kko radiit, taa teikt sasaucas ar personisko modes skatiijumu, jacinask kuras taa vien shkiet var nopogaat no meetelja un pimaas bildes krekls taapat….patiik ja maajaas irmaz apgeebu un tas tiek biezhi valkaats, ja apgeeba gabal radiits multitaskingam, taa ir mana saprashana par modi, un pat sajeedzot, ka pats var radiit, shi skates darbi ir taadi, kurus pat gribeetos nopirkt, un tas tad ir augstaakais ko man kaa parastajam mode var dot, protams tad seko cenas jautaajums :-)…. Paareejaas skates vienkaarshi tad varbutoh jaa patiik, bet ja personiski neperkas…. Tad nu shoreiz nav mans…. Un tad nezinu, kaa modes redaktoriem laikam, peetiit skates tas ir wow, atrast teerpus stila lapaam unkkaa vismaz nedaudz piedaliities indiviida personiska stila izaugsmee, man ir shkjiet pashas pirmaas pastaigas bildes joprojaam ieliimeetas kladee, taas feaali izsaka manu stilu arii shodien peec tik daudziem gadiem….un tad taadas lietas kaa nevajadziigaa sshalles noder, skaisti varbuut fotograafeejas, jo nu skatei jau nav jaabuut iistam ielas teepam…taa man vienmeer shkjiet par cepureem, diezgan diivains aksesuaars, nee nu rotas arii vareetu buut, bet par rotaam tomee man ir svs cits staasts…bet cepures??? Hmmmm, galvasrotas…… Kaut arii pati esmu iegaadaajusies uthahats galvas aksesuaaru un pati nesaprashanaa kapeec vajag rotaajos….atkal jau sorry ka tik gari….. Un paldies

[Reply]

anii Reply:

@ginta_b, Forši, ka gari. Forši, ka izsaki viedoki! paldies Ginta!
Papildināšu –

1. Mans teikums par bilžu pārpublicēšanu te stāv jo tā ir situācija ar ko šajos gados varu cīnīties līdz vemšanai un neatrisināt. Attiecīgi, valda priekšstats- kas netā, tad jebkādas autortiesības izčākst. Žēl Aigas, kas pavada stundas bildējot, apstrādājot un beigās kāds blogeris paņem, nogriež autora vārdu un ieliek savā rakstā.
Protams, būtu brīnišķīga ideja par bilžu un vispār info modes banku. Ir jau bijuši dažādi mēģinājumi, bet tie noslēdzas ar to, ka no tīra entuziasma rēķinus neapmaksāsi un nepaēdīsi.
Vienvārdsakot, ļoti diskutambls temats un šķiet pat neatrisināms.

2. Koncepciju klātbūtne man nešķiet, ka sabojā tīro priekšstatu par kolekciju. Man tas vairāk izskaidro lietas kāpēc tās tur ir vai nav. Bet neietekmē tādā mērā, lai tikai balstoties uz koncepciju- kolekciju varētu dēvēt par izdevušos vai nē. te nu jāvērtē ļoti daudz komponentes kopā.

3. Protams, ir skate un ir ikdiena. Skate tomēr ir šovs un tajā var un vajag būt nevalkājamiem, nefunkcionāliem elementiem. Tās var dot idejas stilistiem, redaktoriem u.c. Bet šie elementi nedrīkst nomākt un aizēnot pašu ” produktu” .

[Reply]

ginta_b Reply:

jaa jaa to konceptu es domaaju vajag, bet man neprasaas uzreiz, nu re protams personiski kaa katrs uztver lietas…es vizuaali un tad tas apraxts, veel forshaak diskusijas, kur reaali tiek uzdoti jautaajumi, man ideaali tas buutu, ja buutu peec skateem taas kokteiljvakars nu kur iepaziities sarunaaties, vai kaa saku, modes zhurnaali, jo tos paarlasa, blogus tomeer ne….nu taadaa zinaa par to koncepciju @anii,

[Reply]

ginta_b  on May 30th, 2013

Veel par kluudaam, tas vienkaarshi ir muusdienu tizlais touchscreen, sorry 🙂

[Reply]

Aiga  on May 30th, 2013

Paldies anii par apskatu un viedokli! Prieks arī par Gintas komentāru – ka bloga lasītāji pauž domas un diskusija var raisīties.
Skatē bija notikuma sajūta. Gan no zemes dīgstošie cilvēki, gan mode ar asprātīgu pieeju. Man favorīti līdzīgi – Skarule, Litiņa, abi puiši savā elementā labi. + Dzimšanas dienas kolekcija tik mīlīga un tematiskajās asociācijās tuva

[Reply]

ginta_b Reply:

par sajuutaam aizmirsu teikt, taa zaaliite bija fantastiska kraasas eksplozija bildees un vasariiga sajuuta un ak mums latvieshiem taa dabas klaatbuutne 🙂 patiik shie siikie elementi vairaak kaa lielas darbietilpiigas instelaacijas, tas ir redzeejus uz dziivi, elementaaraa apjausana un noveerteesana tadaaa baigi filozofiski bildes raisa domaat, kaut vai izcilaakais vienkaarsaakais kas noteikti buus meeginaats atkaartot bet ko ikdienaa palaizam garaam maison martin margiela. Kraasainie ledus gabalini kuustoshie….. Nu jaa smuki vienkaarsais@Aiga,

[Reply]

milka  on June 4th, 2013

Pārējiem daudzsološajiem apnika L.. bardaks

[Reply]

Atstāt komentāru