Modes noskaņas Ventspilī. Modes aizkulises.

Mood Ventspils anii 01

Ir pierasts un ērti, ka galvaspilsētā notiek visi būtiskākie modes un kultūras pasākumi. Nesūdzos. Bet ja nākas pavadīt ceļā uz agri dusēt ejošo pilsētu 6 stundas, nākas izvērtēt cik būtisks tas ir/nav. Riga Fashion Mood Premium nevarēja sastapt daudz rīdziniekus, kurus ierasts redzēt visos ar modi saistītos pasākumos te, bet varēja beidzot priecāties, ka ārpus šī visai mazā ļaužu loka- mode interesē arī citus. Ja reiz dizaineri veda apģērbu kolekcijas demonstrēt arī ārpus Rīgas uz mazākām pilsētām, tad līdz šim šī prakse bija dabīgā nāvē nobeigusies. Domāju, ka tas ir iemesls tam kādēļ Ventspilī Riga Fashion Mood Premium Ventspils tika tik ļoti gaidīts, ļoti sirsnīgi uzņemts un aizvadīts. Pēdējos gados, šāda tipa pasākumos nebiju dzirdējusi tik skaļus aplausus un ovācijas, redzējusi tik lielu ieinteresētību un apzinīgu sekošanu un dzīvošanu līdzi uz skatuves notiekošajam.

Mood Ventspils anii 40Lai gan pats Rīgas mēdiju brauciens uz Ventspili nebija ērtākais (ceļa garums, laika trūkums uztura un ūdens uzņemšanai), nevar nožēlot, jo tas tika aizvadīts tieši tāpat kā reiz skolas ekskursiju autobusos. Un šis ir otrais vai trešais mans personīgais pasākuma prieks. Vienmēr būs produktīvi sabāzt mazā noslēgtā telpā savstarpēji mazpazīstamus cilvēkus un palaist ārpus savas komforta zonas.
Mood Ventspils anii 41

Pats Riga Fashion Mood Premium Ventspils pasākums notika koncertzālē „Jūras vārti” uz īpaši uzbūvētas, bet nelielas „mēles”. 14 dizaineru skates pavadīja dzērieni, uzkodas, Aigas Rēdmanes modes foto izstāde un Taste Latvia portatīvais pop-up veikals. Neba tikai rīdzinieces grib valkāt „savējo” izstrādājumus.

Tā kā šis bija pasākums, kurā sava piederība, pārliecība un būtiskums nav nevienam jāpierāda, nav jāpilda miljons atļauju papīru- ar Aigu tikām arī aizkulisēs, kur elpo patiesais modes stress. Tādēļ arī Jums, ieskats caur atslēgas caurumu (= Aigas fotokameru).

Mood Ventspils anii 42
Mood Ventspils anii 44
Mood Ventspils anii 45
Mood Ventspils anii 49
Mood Ventspils anii 50
Mood Ventspils anii 51
Mood Ventspils anii 53
Mood Ventspils anii 54

Par skatēm- nākamajā bloga ierakstā!

Visi foto: Aiga Rēdmane

 

Viens komentārs

ginta_b  on June 4th, 2013

Nu forshi, varbuut, ka tie riidzinieki, kuri parasti vusur visur satiekami ir tur nevis jo ljoti ieintereseeti, bet nu taada tuseesanaas, atraadiisanaas, varbuut iekluus stila kkaadaas lapaas, nu taads tas burzins…… Es nezinu, no rigas uz ventspili tiesaam sesas stundas? Ar sabiedrisko autobusu, nu varbuut 🙂 bet paties prieks ka notiek lietas, nu nevajadzeetu buut, ka riiga ir riiga un viss paareejais ir nekas…. Taada nenoviidiiba…. Bet tas jau noteikti taadaa valdiibas izprasanas liimenii….

[Reply]

Atstāt komentāru