Riga Fashion Mood Premium Ventspils

Mood Ventspils anii 31
Mood Ventspils anii 22
Tā kā Riga Fashion Mood Premium Ventspils daļa skates jau reiz ir kur redzētas, ar Aigu neaizrāvāmies tās pilnībā dokumentēt, bet gan ļauties pasākuma noskaņai un vienkārši baudīt. Kā nu ne, ik mirkli skatītāju ausis sildīja Agnese Rakovska no Triānas Parka; jāpiebilst, ka priecēja arī acis. Tāda nu viņa ir, vienā komplektā savienojas izcila skaņa ar izcilu tēlu.

Natālija Jansone, kolekcija "Castle"

Natālija Jansone, kolekcija “Castle”

Natālija Jansone atrādīja ventspilniekiem šīs vasaras kolekciju “Castle”, ko savulaik redzējām arī Riga Fashion Week. Tā kā laiciņš ir pagājis, bij piemirsies kā bija jāizskatās šai vasarai. Un, protams, gaumīgai, formās tīrai un askētiskai, bet ar oriģinālām detaļām un griezumiem.

Mood Ventspils anii 05

Natālija Jansone, kolekcija “Castle”

Mood Ventspils anii 10

Žanete Auziņa

Žanete Auziņa izcēlās citu vidū ar liegāku un ēteriskāku vakartērpu kolekciju, kurai par savdabīgu ‘edge’ kalpoja ar lāzeri grieztās rotas. Smalkums kopā ar efektīgu rotu no smagnējāka materiāla, kontrasti, kas vienmēr izskatīsies ja ne labāk, tad interesantāk kā droši kopā savienotas lietas pa vienu tēmu 🙂

Mood Ventspils anii 08

Žanete Auziņa

Žanete Auziņa

Žanete Auziņa

Amoralle

Amoralle

Amoralle šogad ir devusies īsā atpūtā/ klusuma pauzē un nepiedalījās Riga Fashion Week un arī Fashion Mood’ā demonstrēja pērno kolekciju. Labas lietas taču var atrādīt vēl un vēl.. Nemācēšu teikt vai tas ir modeļu dēļ, vai izvēlētā kolekcijas fragmenta dēļ, skatuves noformējuma vai citu iemeslu dēļ, bet šoreiz ar vaļā muti nepalikām, lai gan sezonu iepriekš par šo kolekciju gavilējām. Minēju modeles kā iemeslu, jo zīmols parasti veļu/apģērbus adaptē konkrētajai modelei, kas to demonstrēs. Un šoreiz tās bija citas.

Mood Ventspils anii 12

Amoralle

Recycled.lv

Recycled.lv

Recycled.lv ar ētisko domāšanu no jauna atgādināja, ka nav nepieciešami smalkākie audumi, lai radītu gaumīgas un dizainiskas lietas. Pietiek ar pāris vīriešu krekliem un radošu domāšanu. Galvenais, to neierobežot ar vispārpieņemtiem uzskatiem par to kā apģērbam būtu jāiskatās.

Mood Ventspils anii 15

Recycled.lv

Salt

Salt

Salt dizainere Indra Salcēviča zin ko sievietes vēlas un zin kā tās vēlas izskatīties. Nesamocīti, nesarežģīti griezumi, kuru bonuss ir to piemērotība gandrīz ikvienām ķermeņa formām. Bet par īpaši oriģinālām tos padara neierastās audumu kombinācijas un sportiskais gars, kas šādās kleitās reti atspoguļojas.

Mood Ventspils anii 25

Salt

Mood Ventspils anii 26

Salt

Mood Ventspils anii 27

Salt

Keita

Keita

Latvijā viņa ir reti, bet kad atbrauc, dara to produktīvi. Kolekcija, kas tipiska Keitai, bet ar tipisku te neapzīmējam, ka paredzamu. Brīvi krītoši apģērbi, nepiespiestas un nesamocītas formas un, protams, Keitas iecienītākais materiāls- samts. Lai radītu vēl dzīvīgāku noskaņu- arī ar ziediem matos!

Mood Ventspils anii 33
Mood Ventspils anii 34
Mood Ventspils anii 35
Mood Ventspils anii 36
Mood Ventspils anii 37
Mood Ventspils anii 38  Mood Ventspils anii 40

Aristocrat Kids

Aristocrat Kids

Bērnu modē nejaukšos, to lai dara Santa Bindemane, cilvēks, kas zin un orientējas. Skatoties bērnu kolekcijas vienmēr smaidīsi dēļ apģērbiem, kas vienmēr šķiet koķeti, dēļ modeļiem, kas vienmēr pamanās ‘pa godīgo’ parādīt savu raksturiņu un to dabiskumu. Tādēļ, lai iet foto stūrītis..

Mood Ventspils anii 54

Leny Tomy Factory

Leny Tomy Factory

Mood Ventspils anii 21

Leny Tomy Factory

Hebe.

Hebe.

Neanalizēšu, bet teikšu, ka Hebe ir mans personīgais favorīts. Bērni, kas izskatās kā pieaugušie, vienmēr ir īpaši amizanti. Un ja vēl koķetērijai skati papildina iestudētas darbības, kuras mazie modeļi interpretē pa savam… smaids līdz ausīm!

Mood Ventspils anii 30

Hebe

Mood Ventspils anii 31
Gaidam nākamo!

Visi foto: Izcilā Aiga Rēdmane

3 komentāri

ginta_b  on June 7th, 2013

Iisi – patiik keita

[Reply]

Marga  on June 7th, 2013

jāiskatās? seriously? domāju, ka neuzmanības kļūda, bet ne jau divreiz pēc kārtas.

[Reply]

anii Reply:

@Marga, hahahah,ta nu gan ir atruma ieviesusies,haha.so kludu jau jebkursh zin.

Tik zel,ka komentet gribas pamanot kludas,nevis runajot par modi 🙁

[Reply]

Atstāt komentāru